בונים את בית החלומות שלכם? מתכננים שיפוץ גדול?

בואו לבחור את מערכת החלונות
הנכונה ביותר עבורכם

SLIM

מערכת הזזה בפרופיל צר
למפתחים גדולים

כמה שיותר נוף, כמה שפחות אלומיניום. מערכת ההזזה SLIM מיועדת למפתחים גדולים ומאופיינת בפרופילים צרים. המערכת מאופיינת ברמת גימור גבוהה הבאה לידי ביטוי בהנעה קלה של הכנפיים על גבי מסילות מתקדמות, ובמנגנון נעילה נסתר המאפשר מינימליסטיות עיצובית אלגנטית.

HORIZON S

מערכת הרם-הזז בגרסת
slim למפתחים גדולים


הפתרון האולטימטיבי לפתיחה קלה של ויטרינות ענק באזורים בהם תנאי מזג אויר מאתגרים, רוחות וחזקות, קרבה לים ואזורים גבוהים. המערכת בעלת איטום ובידוד אקוסטי ברמה גבוהה במיוחד.

SKINNY הזזה

מערכת הזזה למפתחים בקווים
ישרים ובעיצוב נקי וצר

לבתים בסגנון מודרני או בסגנון כפרי, מערכת SKINNY נותנת מענה מושלם. חלונות בפתיחת הזזה וציר בסגנון ייחודי ובקווים ישרים המתאימים למפתחים בינוניים עד גדולים. הסדרה מציעה מגוון של חלונות בתצורות שונות המאופיינות ברמת איטום גבוהה באמצעות אטם מרכזי. ניתן לשלב מגוון של חלוקות לפי דרישה עיצובית באמצעות פרופיל צר בהדבקה.

SKINNY פתיחה

חלונות ציר בפרופיל צר ובקווים ישרים
המאפשרות ורסטיליות והרמוניה עיצובית

מערכת חלונות הזזה בסגנון ייחודי ובקווים ישרים וצרים, המתאימים למפתחים בינוניים עד גדולים. ניתן לשלב מגוון של חלוקות לפי דרישה עיצובית באמצעות פרופיל צר בהדבקה. המערכת נותנת מענה מושלם לבתים בסגנון מודרני או בסגנון כפרי.

אודות אלוג׳י

ברוכים הבאים הבא לעולם החלונות של אלוג׳י. עם ניסיון של למעלה מ-50 שנה ואלפי פרויקטים, חברת אלוג׳י מציעה לכם את הפתרון האולטימטיבי לחלונות, מערכות הזזה וקירות מסך לבתים, דירות ולפרויקטים מסחריים. הפרופילים מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ובעיצובים שמשתלבים בקלות עם כל סגנון אדריכלי. באלוג׳י תוכלו למצוא חלונות בפרופיל צר, חלונות בלגיים, חלונות ציר לכל סוגי הפתיחות, מערכות הרם הזז ומערכות מינימל בפרופיל דק. בין אם אתם בונים בית חדש או משדרגים את ביתכם הנוכחי, באלוג'י תמצאו את הפתרונות המתקדמים ביותר שיבטיחו לכם הנאה מירבית ממוצרנו לאורך עשרות שנים. צוות המומחים בחברה זמין לייעוץ והתאמה אישית לכל צורך ולכל סוג של פרויקט. אנו מתחייבים למצוא עבורכם את החלון המושלם, המתאים בדיוק לדרישותיכם ולתקציבכם.

רוצים לדעת עוד? יש לכם שאלות? מלאו פרטים ונציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם

דילוג לתוכן