מפתחים שקופים: כך תצרו מקסימום מרחב בבית שלכם

כל  מי שבונה בית פרטי או משפץ דירה, חושב על נראות המפתחים, הדלתות, החלונות היציאות לגינה, לגג או למרפסת. ניתן לעצב את המפתחים בשלל דגמי חלונות היוצרים מראה נקי ומינימליסטי וחושפים את הנראות שבחוץ בדרך אופטימאלית

מתוך הכתבה שהתפרסמה בוואלה בית יוני 2024 >> https://home.walla.co.il/item/3671542

 

היום יותר מתמיד נעשה שימוש בתכנון המפתחים ובבחירת החלונות כך שישלבו טכנולוגיה, חידושים וטרנדים עולמיים.

החלונות משקפים  את החוץ והחוץ נאסף דרכם פנימה ומשפיע על היושבים בבית או במשרד באופן שהופך לחלק בלתי נפרד מהם, משפיע על מצב הרוח ועל האקלים בתוך החלל

המפתחים מאפשרים  להביט על המתרחש בחוץ ומכניסים אור טבעי ואוורור אל פנים החלל, כך שהם הצוהר הפונקציונאלי הנדרש וגם משפיעים רבות על עיצוב הפנים.

המפתחים מתוכננים כבר בשלב השלד ומהווים הוצאה כבדה בשיפוץ או בניית בית, דירה או משרד ועל כן יש לבחור בקפידה מושכלת את החלונות.

יעל סויסה מנהלת השיווק של מותג  מערכות האלומיניום אלוג'י מסבירה: חלונות שנבחרים בצורה חכמה משפיעים רבות על יעילות האנרגיה בבית או במשרד, מעלים את הערך ומשפרים את איכות החיים".

על הבחירה משפיעים פרמטרים שונים כגון גודל המפתח, כמות הכנפיים והמסילות הנדרשות, סוג הפתיחה והזיגוג וכמובן יש לתת את הדעת גם על בידוד, בטיחות וסגנון החלל. משמעות רבה יש לעובי הפרופיל וגם לסוג הזיגוג.

חברת אלוג'י, העוסקת בפיתוח מערכות חלונות ופועלת בתחומה מזה מעל לחמישה עשורים, פותחת אולם תצוגה חדש ומרהיב בהרצליה פיתוח. את אולם התצוגה עיצב האדריכל שלומי לוין, שבחר להציג כמה שיותר חלונות באופן מקורי. החלונות הועמדו פרי סטנדינג בחלל האולם, מנותקים לחלוטין מן הקירות כשהם גלויים ומעוגנים לרצפה. בדרך זו הצליח האדריכל להעניק לאולם תחושה של endless בשל ריבוי החלונות וכן תחושה שהאולם הינו רחב מידות.

באמצע החלל עיצב שלומי לוין  מיצג אלומיניום מפוסל ברוח החומרים של חברת אלוג'י, זהו מעין וילון אליפסה בו משולבות שרשראות אלומיניום בצבעים בהירים. וילון השרשראות, המדמה סוג של משרבייה בעיצוב עכשווי, תוחם את שולחן הישיבות והופך אותו לסמוי מן העין כביכול. המיצג המקורי מכניס עניין רב לחלל ומחבר את המבקרים בו אל עולם התוכן של המותג.

הצבעים ההומוגניים והשקטים של האולם מאפשרים להתמקד במוצרים, החלונות החיצוניים משמשים גם כ"דוגמנים" והאפור הבהיר הנע בין שמנת לאפור וטיח ערבה יוצרים שפה עיצובית המרנינה את העין .

בין החידושים שניתן לראות באולם התצוגה:

LUMINIZE – מערכת הזזה מינימל

הדרישה ההולכת וגוברת לכמה שיותר זכוכית ללא כל הפרעה ובפרופיל מינימליסטי, הביאה את חברת אלוג'י לפתח מערכת מינימל – מערכת הזזה סמויה בפרופיל צר במיוחד, המתאימה ליישום במפתחים גדולים של עד 4 מטר גובה. זוהי מערכת חלונות המשולבת במפתח בהתקנה סמויה של פרופיל המסגרת והמסילות. המערכת משלבת עיצוב, פונקציונאליות ונוחות, הבאים לידי ביטוי בהנעה קלה של הכנפיים למרות משקלן הכבד, עמידות משופרת של המסילות בשל היותן סמויות, וכמובן עיצוב יוקרתי ואלגנטי המעצים את הנוף הפנורמי שנכנס באופן מושלם אל תוך החלל ללא כל הפרעה.

 

BREEZE

מערכת הצללה חדשה ובלעדית העשויה מרפפות מעוצבות שנעות על גבי מסילה חיצונית לחלון. מעבר לפן העיצובי של הרפפות יש למערכת מספר יתרונות:

המערכת מאפשרת מגוון אפשרויות עיצוביות הבאות לידי ביטוי בבחירה בין שלבים מאונכים או מאוזנים וזאת בהתאם לדרישה ולצורך.

וורסטיליות ססגונית -ניתן לבחור גוונים ממניפות צבעים שונות כמו גווני עץ או מניפת הצבעים המיוחדים של אלוג'י,  ולשלב בין הגוון השלבים לבין גוון המסגרת.

המערכת משדרגת  את העיצוב החיצוני של המבנה, אידיאלית לפרויקטים של שימור ולבעלי בתים המעוניינים להתהדר בהצללה לא סטנדרטית שמתפקדת למעשה גם  כמעין חיפוי חיצוני.

חשוב לציין שמשקל הכנף המקסימלי הוא 120 ק"ג

SKINNY

סדרת חלונות  בפתיחת הזזה וציר למפתחים בינוניים בקווים ישרים ובעיצוב נקי וצר. הסדרה מתאימה לבתים בסגנון עכשווי , כפרי או תעשייתי.

הסדרה מציעה חלונות במגוון פתיחות: ציר, קיפ, דריי קיפ או הזזה, ומאופיינת ברמת איטום גבוהה וזאת באמצעות אטם מרכזי  ניתן אף לשלב מגוון חלוקות עפ"י דרישה עיצובית באמצעות פרופיל צר המודבק על גבי הזכוכית.

SLIM

מערכת הזזה  בפרופיל צר המתאימה למפתחים גדולים ומשרתת היטב את הרעיון של כמה פחות אלומיניום וכמה שיותר נוף. המערכת בעלת רמת גימור גבוהה הבאה לידי ביטוי בהנעה קלילה של כנפי החלון על גבי מסילות, בעיצוב וטכנולוגיה מתקדמת ובמנגנון נעילה סיבובי נסתר מהעין, המשתלב באופן אידיאלי עם הפרופיל הצר ומאפשר בכך מראה של מינימליזם עיצובי ואלגנטי.

HORIZON S

הגרסה החדשה וצרת הפרופיל של מערכת הרם הזז שהינה בעצם הפתרון האולטימטיבי לפתיחה קלה של ויטרינות ענק באזורים בהם מזג האוויר מאתגר כמו מקום בו רוחות חזקות, קרבה לים ובאזורים גבוהים.

פתיחת הכנף נעשית באמצעות מנגנון ייחודי שמרים את הכנף ובכך מתאפשרת  הנעה קלה של הכנף, למרות משקלה הכבד.

המערכת הינה ברמת עמידות גבוהה וזאת באמצעות מסילות עם פסי נירוסטה וכן עם רמת איטום ובידוד אקוסטי גבוהה במיוחד.

 

אולם התצוגה ממוקם ברחוב משכית 22 הרצליה פיתוח

אולי יעניין אתכם גם..

נוף בפרופיל גבוה

בידוד מקסימלי מפני חום וקור, מנגנוני פתיחה וביטחון חדשניים ופרזול המבטיח תנועה חלקה לאורך שנים. חלום החלון האולטימטיבי מתגשם עם…

גומיות EPDM – הגומיות המומלצות לאיטום חלונות

לגומיות המודבקות במסגרת החלון בין הפרופיל לזיגוג יש חשיבות מכרעת באיטום החלונות, מניעת חדירה של מים, אוויר ואבק. לרוב משתמשים…

חלום של חלון: חלונות שעונים על כל החלומות העיצוביים

החלונות הפכו כבר מזמן לאלמנט מרכזי בעיצוב הבית והמגמה של פרופילים צרים שמאפשרים להכניס כמה שיותר נוף הביתה מאתגרת את…

logo
I would like to display a loading bar before the entire page is loaded.
דילוג לתוכן