הסיפור שלנו

הרימו את הראש – לבתים הפרטיים, למגדלי המגורים, למגדלי המשרדים, לבנייה הרוויה בישראל. אנחנו שם, המומחים מאחורי מערכות האלומיניום והזכוכית כבר 50 שנה. כן, אנחנו אלה המביאים לישראל את הבשורות המתקדמות והחדשניות של מעטפת הבניין, את הפיתוחים העכשוויים בעולם תוך חיבור לטרנדים של עיצוב וחומר. אנחנו אלה היודעים לתת מעטפת של פתרונות לפי דרישה בהתאמה אישית, לאלפי פרויקטים שונים ברחבי הארץ תוך שיתופי פעולה נרחבים עם היצרנים המובילים.

הכירו את סטנדרט ALUG

ALUG ממותג מערכות האלומיניום בקבוצת גולד, מתמחה בתכנון, פיתוח, ייצור ועיבוד פרופילי אלומיניום, מערכות אלומיניום, זכוכית ומוצרים נלווים למגוון רחב של תעשיות בשוק המקומי ולשווקים בינלאומיים.

מערכות האלומיניום של ALUG פותחו באירופה ובישראל ומגלמות בתוכן שנים של ידע, ניסיון ואמינות בתחום. כל פרופילי האלומיניום הינם בעלי תו התקן הישראלי 4402 ובאיכויות הגבוהות ביותר.

פרופיל הקבוצה

חברות הקבוצה נמצאות בבעלות פרטית, דור שני בתחום. הקבוצה, דינאמית ומתפתחת, מונה כ – 150 עובדים ובעלת כ – 30,000 מ"ר של מרכזים לוגיסטיים, בברקן, תל-אביב, נוף הגליל ומישור אדומים.

העולם עובר שינוי? אל תעכבו את החזון שלכם – יש לנו את כל התשובות

*ייצור – יכולת ייצור של כמויות רחבות ולא סטנדרטיות בענף

*מלאי ואספקה – זמינים תוך אספקה מהירה

*שירות – מצוינות בשירות בכל שלב, יחס אישי והכרות קרובה

*מגוון – מבחר מערכות אלומיניום לפרויקטים של בנייה פרטית, בנייה רוויה ומגדלי עסקים

*גמישות – מענה מותאם לצרכי הפרויקט TAILOR MADE

*ייחודיות – אספקת פרופילי אלומיניום צבועים בקליברים לא שגרתיים, במידות אורך של עד 12 מ' המצופות במדבקות הגנה

בנייה פרטית

ALUG היא הבית לשורה של יצרני אלומיניום לבתים פרטיים בפריסה ארצית – בזכות השרות והמגוון הרחב של מערכות העונות לכל צורך וסגנון עיצובי. ממערכות SLIM המותאמות למפתחי ענק ועד חלונות ודלתות בסגנון בלגי, מערכות הזזה, פתיחת ציר, דלתות וחלונות, מערכת הרם-הזז לפתיחה קלה של ויטרינות ענק ועוד.

בנייה רוויה 

אנחנו יודעים להתאים  לישראל שטופת השמש. המערכות שלנו מאפשרות ניצול מרבי של אור טבעי ושל חום השמש, בידוד תרמי של מעטפת הבניין, שימוש מופחת באנרגיה לצורך חימום/קירור ועמידות לאורך שנים. ממגדלים ועד לשכונות מגורים, אנחנו מציעים מגוון מערכות לבנייה רוויה עם פתרונות תרמיים ואקוסטיים בהתאם לשינויי האקלים ולדרישות תקני הבניה ירוקה.

מגדלי עסקים

גאים להיות שותפים לגבהים החדשים של עולם הבנייה הישראלי ולקחת חלק בנוף האורבני המשתנה. מגדלי משרדים ועסקים, מבני תעשיה – המומחיות שלנו היא בפיתוח פתרונות במידות חריגות העונות לדרישות יועצי האלומיניום והחברות הקבלניות. אנחנו כאן  לאתגר את גבולות החומר והיצירה ולספק מגוון של מערכות למעטפת הבניין – חלונות סמויים, קירות מסך, הצללות וחיפויים.

זכוכית – שקוף שאנחנו מתחברים

קבוצת גולד מציעה תחת גג אחד גם את כל הפתרונות המתקדמים היום בעולם למערכות זכוכית. ערכי החדשנות והקיימות של הקבוצה תואמים לתקנים המחמירים ביותר והקבוצה  מציעה זכוכיות חכמות המותאמות לתקן הירוק שיכנס לתוקפו בישראל במרץ 2022.          באמצעות שני מותגי על בתחום, מערכות האלומיניום שלנו בנויות להתחבר לזכוכיות גדולות ומבודדות הנותנות מענה לצרכים תרמיים ואקוסטיים.

אנו גאים לייצג בישראל את Guardian Glass, מותג הזכוכית מעורר ההשראה בעולם האדריכלות והבניה הבינלאומי.  מותג שלא מפסיק לחקור, לשכלל ולקדם פתרונות לפרויקטים אדריכליים אייקוניים המאתגרים את גבולות הטכנולוגיה. מותג המוצא דרכים חדשות לבנות ולעצב  את סביבות המגורים והעסקים תוך שמירה על קיימות ויעילות אנרגטית. משווק ב – 5 יבשות וביותר מ – 160 מדינות, עם פורטפוליו מרשים הכולל עשרות סוגי זכוכיות חכמות המבודדות תרמית ואקוסטית בדרגות ציפוי המותאמות לצרכי הפרויקט ולתנאי האקלים המקומי.

פניציה – דור חדש למותג הוותיק והמנוסה המציע כעת מגוון סוגי זכוכיות כמו – שקופה, רבודה, אורנמנטים, מראות, צבעונית, צבועה, אולטרה קליר, מחוסמת, בידודית ועוד. כל סוגי העיבודים מתבצעים בהתאם לדרישות הפרויקט ובהתאמה אישית.                                      מרלוג החברה הנמצא בציפורית, מאחסן זכוכיות במידות ג'מבו (עד 6 מ'), על פני כ – 10,000 מ"ר של מחסנים מקורים בתנאי אקלים מבוקרים, המאפשרים שמירה על הזכוכיות ואספקתם באופן המיטבי ביותר.

 

 

logo
I would like to display a loading bar before the entire page is loaded.
דילוג לתוכן